Folyamatosan keresünk új kollégákat az alábbi pozíciókba:

JUNIOR KÖNYVVIZSGÁLÓ

Ha csatlakozol hozzánk:

  • egy segítőkész csapat tagjaként teljes értékű számviteli szakemberré válhatsz, betekintést nyerve a számvitel minden területére és a társaságokat érintő adózási kérdésekbe;
  • egy nemzetközi könyvvizsgáló hálózat munkatársaként lehetőséged nyílik nemzetközi hátterű cégek könyvvizsgálatában való részvételre;
  • a szakmai munka és képzések segítségével megismerheted a legkorszerűbb IT technológiákon alapuló könyvvizsgálati módszertant;
  • a változatos ügyfélkör lehetőséget ad arra, hogy a könyvvizsgálat során hasznos tapasztalatokra tegyél szert a különböző iparágakban;
  • szakmai továbbképzésedben támogatást nyújtunk, ezekkel kapcsolatos kötelezettségeidet rugalmasan kezeljük.

A Te jelentkezésedet várjuk, ha:

  • számvitel/pénzügy szakos felsőfokú végzettséggel rendelkezel, vagy a végzettség megszerzése egy éven belül várható;
  • erős IT képességekkel rendelkezel és érdekelnek a könyvvizsgálat informatikai megoldásai;
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.

Az önéletrajzokat az emmerling.orsolya@pkf.hu e-mail címre várjuk.

SENIOR ADÓTANÁCSADÓ

A munkatárs feladata:

  • tanácsadás jellemzően társasági adó és általános forgalmi adó területen;
  • közreműködés adóellenőrzési ügyek előkészítésében, lebonyolításában;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, nemzetközi PKF irodákkal;
  • kollégák munkájának irányítása és szakmai mentorálása;
  • részvétel adóügyi átvilágításokon, adótervezési projekteken;
  • hírlevelek írása, belső képzések lebonyolítása.

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • proaktív;
  • precíz, munkájában maximalista;
  • képes egyszerre több projekten dolgozni, több ember munkáját irányítani.

A jelentkezés feltételei:

  • minimum 4 év szakmai tapasztalat adótanácsadás (ezen belül kiemelten általános forgalmi adó és társasági adó) területén;
  • közgazdász végzettség;
  • adótanácsadói/adószakértői/okleveles adószakértői végzettség;
  • magabiztos kommunikáció magyarul és angolul, német nyelvtudás előnyt jelent;

Amit kínálunk: ​​

  • érdekes és változatos szakmai munkát multinacionális és hazai ügyfeleknél
  • támogatást a szakmai tanulmányok során
  • versenyképes fizetést és juttatási csomag
  • fiatalos, összetartó csapatot

Munkavégzés helye: 1021 Budapest, Bölöni György utca 22.

Az önéletrajzokat a margittay.diana@pkf.hu e-mail címre várjuk.

JUNIOR ADÓTANÁCSADÓ

  • Külföldi és hazai ügyfelek adóbevallásainak, adatszolgáltatásainak elkészítése és/vagy ellenőrzése
  • Részvétel adóellenőrzésekben, ügyfeleink adózással kapcsolatos kérdéseinek megválaszolásában
  • Részvétel állásfoglalás kérések és hírlevelek elkészítésében

  • aki nem zárkózik el sem a tényleges munka elvégzésétől, és annak ellenőrzésétől sem
  • szívesen venne részt hazai és nemzetközi cégeknek nyújtott ügyfélorientált, pontos, precíz feladatmegoldásaiban, ezáltal betekintést nyerve a különböző iparágak működésébe
  • csapatjátékos, felelősségteljes, precíz személyiség

  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat adótanácsadás és compliance területen
  • középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • német nyelvtudás előnyt jelent

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

TAPASZTALT KÖNYVELŐ

A sikeres pályázáshoz és örömteli munkavégzéshez a jelöltnek szüksége lesz:

  • könyvelés területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalatra
  • felsőfokú, gazdasági területen szerzett diplomára és/vagy OKJ-s mérlegképes képesítésre
  • adótörvények ismeretére (leginkább ÁFA, TAO, IPA)
  • társalgási (középfokú) szintű angol nyelvtudásra
  • az önálló munkavégzés képességére
  • problémamegoldó képességre
  • jó kommunikációs készségre és csapaton belüli összetartásra
  • egyszerre több feladat kezelésének és a prioritások betartásának képességére

A sikeres pályázó feladatai:

  • ügyfeleink cégeinek teljes körű könyvelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • havi, negyedéves vezetői riportok készítése
  • áfa bevallások készítése
  • asszisztensek munkájának delegálása és ellenőrzése
  • éves zárásokban való részvétel, beszámoló összeállítása

Könyvelési csapatunk és a munka:

  • tapasztalt, támogató szellemű, egymásra odafigyelő, kislétszámú csapatunk van
  • jellemző a rugalmas munkaszervezés, “ a munka legyen meg” szemlélet és hozzáállás a vezetők részéről
  • megbízásaink nemzetközi és magyar ügyfélkörtől jönnek, teljes körű könyvelési feladatok határidőre történő, magas szintű ellátását fedik le
  • ésszerű keretek között támogatjuk a szakmai továbbtanulási terveket
  • kollégáink részére lehetőség szerint nyugodt munkakörnyezetet és a regenerálódáshoz plusz szabadnapokat biztosítunk